Nuty: seria play guitar with

Play Guitar with Iron Maiden - nuty na gitarę z tabulaturą (+ płyta CD)

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zagraj na swojej gitarze z...  brytyjskim zespołem heavymetalowym - Iron Maiden. Publikacja mieści w sobie siedem największych przebojów grupy. Wszystko w zapisie nutowym z tabulaturą, akordami oraz pełnym tekstem dla wokalistów. Na płycie CD każdą piosenkę nagrano w dwóch wersjach: pełne demo dla wokalistów, które pozwala także dobrze wsłuchać się w brzmienie gitary oraz podkład muzyczny bez gitary do samodzielnego grania. Spis utworów: Aces High Bring Your Daughter... To The Slaughter Phantom Of The Opera Run To The Hills The Number Of The Beast The Trooper Tytuł: Play Guitar with Iron MaidenAutor: Iron MaidenStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordy, tekstSeria: Play Guitar withWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 64 str., A4, miękka oprawa, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711984905 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Iron Maiden - Play guitar with... (utwory na gitar + CD) WYPRZEDA
T.Burton Maiden HG W CE BS gitara elektroakustyczna
T.Burton Maiden J C N gitara akustyczna
T.Burton Maiden J C BK gitara akustyczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl