Nuty: nuty na pianino filmowa

Pixar for Piano - Kevin Olson - 15 ulubionych piosenek z filmów animowanych - nuty na fortepian

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 15 najpiękniejszych piosenek z filmów Pixara zaaranżowanych specjalnie na fortepian solo przez Kevina Olsona. Dostępne aranżacje są przeznaczone dla pianistów na poziomie średnio zaawansowanym. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: 1. You'Ve Got A Friend In Me2. It's All Right3. The Time Of Your Life4. When She Loved Me5. If I Didn't Have You6. Married Life7. The Incredits8. Bundle Of Joy9. Ratatouille Main Theme10. Down To Earth11. Nemo Egg (Main Title)12. Touch The Sky13. Lava14. Remember Me (Lullaby)15. Life Is A Highway Tytuł: Pixar for PianoAutor: różni aranżacja: Kevin OlsonStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781705166369 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Strauss Johann - Nad piknym modrym Dunajem, 10 ulubionych walcw w atwym ukadzie na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - 100 love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl