Nuty: improwizacja

Piotr Wójcicki: Szkoła gitarowej improwizacji (+ płyta CD) - nauka na gitarę

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tematy omawiane w Szkole gitarowej improwizacji to zapis nutowy, interwały, akordy, budowa skal, pentatoniki, pasaże, heksatoniki, alteracje, zjawiska rytmiczne, modulacje, linie solowe i wiele innych. Książka przedstawia także język improwizacji skierowany dla każdego, niezależnie od stylu w chce się rozwijać w przyszłości. Mimo, ze podręcznik adresowany jest do gitarzystów mogą również z niego korzystać i inni instrumentaliści. Dołączona do książki płyta CD zawiera przykłady umożliwiające analizowanie ich kroku po kroku, i ułatwiające świadome konstruowanie własnych solówek. W podręczniku znajdują się informacje na temat tego jak organizować indywidualny system ćwiczeń, na temat sprzętu związanego z gitarą oraz porady BHP mające uchronić gitarzystów przed kontuzjami. Książka posiada ogromną ilością ćwiczeń. Dołączony do publikacji ˝Zeszyt nutowy dla gitarzystów˝ ułatwi notowanie odpowiedzi do ćwiczeń oraz własnych pomysłów, chwytów, riffów i melodii.Tytuł: Szkoła gitarowej improwizacjiAutor: Piotr WójcickiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: AbsonicFormat: 160 stron A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD, zeszyt nutowy i kostkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030446 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wjcicki Piotr ″ABC Gitarowej Improwizacji″ DVD
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl