Nuty: nuty na fortepian


Piotr Czajkowski: Pory roku - nuty na fortepian

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja utworów Piotra Czajkowskiego w opracowaniu na fortepian, dla średnio-zaawansowanych wykonawców.Spis utworów: 1. Styczeń - Przy kominku2. Luty - Karnawał3. Marzec - Pieśń skowronka4. Kwiecień - Przebiśnieg5. Maj - Białe noce6. Czerwiec - Barkarola7. Lipiec - Pieśń Żniwiarzy8. Sierpień - Żniwa9. Wrzesień - Odgłosy polowań10. Październik - Pieśń jesienna11. Listopad - Trojka12. Grudzień - Boże narodzenie   Tytuł:  Pory roku na fortepian Autor: Piotr CzajkowskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372154872 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl