Nuty: nuty na fortepian

Piotr Czajkowski: Dziadek do orzechów - nuty na fortepian

23 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera suity na fortepian z baletu Piotra Czajkowskiego - Dziadek do orzechów. Utwory dla średnio-zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:1. Mała uwertura2. Marsz3. Taniec Wieszczki Cukrowej4. Taniec rosyjski - Trepak5. Taniec arabski6. Taniec chiński7. Taniec pastuszków8. Walc kwiatów Tytuł: Dziadek do orzechówAutor: Piotr CzajkowskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: 36 str., A4, oprawa miękka, Język wydania: polskiISBN: 8372150516 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl