Nuty: piosenki dla dzieci

Piosenki naszego dzieciństwa - śpiewnik dla dzieci (+ płyta CD)

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Piosenki naszego dzieciństwa"  to śpiewniczek, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom - tym najmłodszym i tym trochę starszym oraz rodzicom, dziadkom czy wychowawcom. Znajdziemy tu piosenki, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie, między innymi: Jedzie pociąg z daleka, Pieski małe dwa czy Krakowiczk jeden. Dodatkowo wszystkie piosenki opracowane są w prostym zapisie nutowym wraz z chwytami.Książeczka ma liczne barwne ilustracje, co z pewnością przyciągnie najmłodszych, kolejnym atutem jest dołączona płyta CD z piosenkami w wykonaniu m.in. Joanny Jabłczyńskiej, Michała Milowicza i Teresy Lipowskiej.   Tytuł: Piosenki naszego dzieciństwaAutor: opacowanie zbioroweStopień trudności: dla dzieciInstrument: Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy Wydawnictwo: MartelFormat: 112 str., A4, twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363546090 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl