Nuty: piosenki dla dzieci

Piosenki dla dzieci - wiosna - lato - jesień - zima - Alicja Barton

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 10 piosenek dla najmłodszych dzieci autorstwa Alicji Barton. Śpiewniczek stanowi doskonałą pomoc dla nauczycieli przedszkolnych, rytmików czy ogólnie osób pracujących z małymi dziećmi. Zawiera piosenki na każdą porę roku, każda z linią melodyczną oraz zabawnymi tekstami, które z pewnością przypadną do gustu małym przedszkolakom.Spis piosenek: WiosnaWróbelek FilomelekZielona żabkaLatoKrasnal 'Papi'JesieńJesienny świerszczPingwinkiZimowa piosenkaMisiowa kołysanka - przytulanka   Tytuł: Piosenki dla dzieci - wiosna - lato - jesień - zimaAutor: Alicja BartonStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: linia melodycznaWydawnictwo: PolihymniaFormat: 24 str, A5 (146x206 mm), miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788372709219 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Rachel Barton Pine w Polsce

Rachel Barton Pine w Polsce

Grała z najważniejszymi dyrygentami i orkiestrami świata, ale można ją też usłyszeć w heavymetalowym zespole. Wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine już w lutym po raz pierwszy wystąpi w Polsce. W Krakowie, Wrocławiu i Warszawie zagra „Cztery pory roku” Vivaldiego.

Rachel Barton Pine

Rachel Barton Pine

Urodzona w 1974 roku Rachel Barton Pine na skrzypcach zaczęła grać w wieku trzech lat, ma za sobą współpracę m.in. z Zubinem Mehtą i Placido Domingo, ale grała też z Jimmym Pagem i Robertem Plantem z Led Zeppelin, a także innymi muzykami, którym bliżej do Hendriksa niż Paganiniego.

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl