Nuty: Nuty

Piosenkarze - biografie artystów czasu PRLu - Emilia Padoł

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Po niedawno wydanej książce "Piosenkarki PRL-u" przyszła kolej na "Piosenkarzy". Dzięki tej książce, można odkryć wydarzenia z życia polskich piosenkarzy okresu PRLu kryjące się pod ich przebojami. W książce można znaleźć biografie takich osobistości jak Maciej Kossowski, Krzysztof Klenczon, Andrzej Zieliński, Jacek Zieliński, Stan Borys, Edward Hulewicz, Andrzej Dąbrowski, Andrzej Zaucha i wielu innych. Autorka książki, Emilia Padoł, dzinnikarka, absolwentka UJ, wpółpracująca z onetem, ma także na swoim koncie takie książki jak 'Damy PRL-u", "Dżentelmeni PRL-u" oraz "Piosenkarki PRL-u". Tytuł: Piosenkarze Autor: Emilia Padoł Wydawnictwo: Prószyński Format: 288 str, miękka oprawa Język wydania: polski ISBN: 9788380971516 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Korg Kaoss Pad Mini
Roadinger Universal Tool Case - skrzynia transportowa - narzdziwka
American DJ Scensetter-24 sterownik DMX
Sonor STI K 2 paki do kotw
Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Duo Vitare

Duo Vitare

Dwoje utalentowanych młodych muzyków założyło ten unikalny duet w 2005 r. w Weimarze podczas studiów w Hochschule fur Musik im. F.Liszta. Od tego czasu zagrali już ponad 100 koncertów w całej Europie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl