Nuty: nuty na pianino rozrywka

Piano Play-Along Volume 125: Katy Perry - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa (+ płyta CD)

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wyjątkowa kolekcja 8 piosenek Katy Perry w opracowaniu na pianino, gitarę i głos. Wszystkie utwory zapisano w standardowej notacji muzycznej z symbolami i diagramami akordów oraz tekstem dla wokalistów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej nagrania utworów oraz podkłady muzyczne. Spis utworów: California Gurls Firework Hot N Cold I Kissed A Girl Last Friday Night (T.G.I.F.) Part Of Me Teenage Dream Wide Awake Tytuł: Piano Play-Along Volume 125: Katy Perry Autor: Katy Perry Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: fortepian, głos, gitara (PVG)Notacja muzyczna: zapis nutowy, symbole akordów, diagramy akordów gitarowych, tekstSeria: Piano Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 48 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781476868769 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - It′s easy to play. New film themes na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl