Nuty: nuty na pianino rozrywka

Piano Play-Along Volume 114: Motown - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa (+ płyta CD)

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wyjątkowa kolekcja 8 piosenek wprost z amerykańskiej wytwórni muzycznej Motown w opracowaniu na pianino, gitarę i głos. Wszystkie utwory zapisano w standardowej notacji muzycznej z symbolami i diagramami akordów oraz tekstem dla wokalistów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej nagrania utworów oraz podkłady muzyczne. Spis utworów: Ain't No Mountain High Enough I Can't Help Myself (Sugar Pie, Honey Bunch) I Heard It Through The Grapevine Let's Get It On My Girl Reach Out I'll Be There What's Going On You Can't Hurry Love Tytuł: Piano Play-Along Volume 114: Motown Autor: różni Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: fortepian, głos, gitara (PVG)Notacja muzyczna: zapis nutowy, symbole akordów, diagramy akordów gitarowych, tekstSeria: Piano Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 48 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781458406491 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Rni - Motown classics. Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl