Nuty: nuty na flet

Petr Eben: Sonatina Semplice per Violino (Flauto) e Piano - nuty na skrzypce lub flet poprzeczny i fortepian

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sonatina Semplice per Violino (Flauto) e Piano, skomponowana przez Petra Ebena, współczesnego czeskiego kompozytora, organisty, mającego ogromne doświadczenie i zasługi w muzyce chóralnej. Tytuł: Sonatina Semplice per Violino (Flauto) e PianoAutor: Petr EbenStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: skrzypce, flet poprzeczny, fortepianWydawnictwo: BarenreiterFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: włoskiISBN: 9790260105225 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
JMICHAEL FL 250 flet poprzeczny
BSX Statyw Flet poprzeczny
Arnolds&Sons AFL-210E flet poprzeczny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl