Nuty: Nuty

Peter-Lukas Graf: Backstage - Über Musik, die Flöte und das Leben - opowieści o flecie poprzecznym, muzyce i życiu

65 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szwajcarski koncertowy flecista i dyrygent Peter-Lukas Graf opowiada ciekawe, pouczające, fascynujące i zabawne historie o swojej wielkiej karierze. A naprawdę ma co opowiadać - od 1973 wykłada na Akademii Muzycznej w Bazylei. W 2005 otrzymał doktorat honoris causa Akademii Muzycznej w Krakowie. Książka jest wynikiem jego korespondencji z japońskim flecistą Saito Kanem i zawiera informacje dotyczące wszystkich aspektów fletu i jego dźwięków, a także oferuje wgląd w wyrafinowane życie muzyka. Dla wszystkich. Tytuł: Backstage - Über Musik, die Flöte und das Leben Autor: Peter-Lukas Graf Stopień trudności: dla wszystkich Instrument: flet poprzeczny Wydawnictwo: Schott Format: 72 strony, A4, oprawa miękka Język wydania: niemiecki ISBN: 9783795721558 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

M-Audio Uber Mic mikrofon pojemnociowy USB
Peavey Backstage II wzmacniacz gitarowy
Peavey Backstage wzmacniacz gitarowy
Pneumo Pro + DVD, przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Duo Vitare

Duo Vitare

Dwoje utalentowanych młodych muzyków założyło ten unikalny duet w 2005 r. w Weimarze podczas studiów w Hochschule fur Musik im. F.Liszta. Od tego czasu zagrali już ponad 100 koncertów w całej Europie.

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl