Nuty: Nuty

Pete Towshend: Kim jestem - Słynny gitarzysta i tekściarz THE WHO o sobie i swojej epoce

62 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pete Towshend - gitarzysta i autor tekstów zespołu The Who,  kompozytor, wydawca i redaktor, w wieku 67 lat napisał opowieść o swoim życiu. Znajdziemy tu opisy trudnego dzieciństwa i jego skutkach, o początkach The Who. Książka jest też źródłem wiedzy o najważniejszej epoce w dziejach muzyki popularnej i świadectwem artysty naszych czasów.Jest to kronika ambicji, kontrowersji, nieustannego perfekcjonizmu, rockandrollowych przygód i wewnętrznych rozterek, a także dochodzenia do równowagi. To także opowieść o człowieku, który pokazał, że muzyka rockowa może być odrębną formą sztuki.   Tytuł: Pete Towshend. Kim jestem.Autor: Pete Towshend. Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Bukowy LasFormat: 504 str., 150 x 235 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363431709 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Regal Tip LP 253 T Pete Escovedo Timbale paki
Gitarzysta 02/2009 + CD
Gitarzysta 09/2009 + CD
Eminence HEMPDOG 12 A - Gonik 12″, 150 W, 8 Ohm
Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl