Nuty: Nuty

Penderecki: Bunt i wyzwolenie tom 1 - Rozpętanie żywiołów - Mieczysław Tomaszewski

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Penderecki: Bunt i wyzwolenie tom 1 - Rozpętanie żywiołów' - to wyczerpująca praca Mieczysława Tomaszewskiego o współczesnym wybitnym polskim kompozytorze - Krzysztofie Pendereckim.Autor porusza takie zagadnienia jak struktura osobowości artysty i jego temperament artystyczny. Opisuje twórczość artysty, drogę jaką przeszedł i jak zmieniał się styl jego twórczości kompozytorskiej.Dodatkowo w książce znajdziemy również rejestr kompozycji, spis przykładów muzycznych i dokumentów ikonograficznych oraz bogatą bibliografię.   Tytuł: Penderecki: Bunt i wyzwolenie tom 1 - Rozpętanie żywiołówAutor: Mieczysław TomaszewskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: PWMFormat: 328 str., 150x210 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322408943 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Tomaszewski Feliks - Wybr etiud na flet, I i II rok nauki
Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl