Nuty: Nuty

Paweł Ostrowski: Szkoła na cajon (+ mp3 online) - cajon dla każdego

86 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła na cajon, która zawiera ponad 600 ćwiczeń, mnóstwo ilustracji, nuty i tabulatury. Dzięki tej książce nauczysz się grać od podstaw lub rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności gry. Autor odpowie na nurtujące pytania i wątpliwości - techniczne oraz muzyczne. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom nauczysz się grać w wielu stylach muzycznych. Lekcje są przedstawione w bardzo zrozumiały sposób dzięki czemu nauka przebiega intuicyjnie i nie sprawia problemów. Nauczysz się gotowych rytmów, które wykorzystasz w różnych stylach muzycznych, a przede wszystkim - by grać z muzykami oraz muzyką zawartą w szkole.  Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do filmów instruktażowych, nagrań wszystkich ćwiczeń i specjalnych nagrań do doskonalenia precyzji gry.  Tytuł: Szkoła na cajon - cajon dla każdegoAutor: Paweł OstrowskiStopień trudności: dla początkujących, średnio zaawansowanychInstrument: cajonNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 136 str., A4, oprawa miękka, na spiralach, mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788393883233 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Pawe Ostrowski, Szkoa Na Cajon ″Cajon dla kadego″
Meinl CAJ-PAD Cajon Pad
Paweł Kukliński

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński – skrzypce

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, gdzie kształcił się pod kierunkiem prof. Bogusława Madeya. Uczestniczył także w kursach dyrygenckich prowadzonych przez Sir Colina Daviesa i Jerzego Salwarowskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl