Nuty: Nuty

Paweł Łukaszewski: Missa de Maria a Magdala (Missa bremgartensis) na sopran, baryton solo, chór, organy i orkiestrę

65 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tekst tej mszy wychodzi z tego założenia i inspiruje się taką tradycją, że postać Apostołki Apostołów (jak ją sam Augustyn nazywa) nie rozpoczęła i nie zakończyła swej misji wyłącznie w historycznym czasie przed dwoma tysiącami lat. Siła jej ducha była i jest obecna w historii ludzkości na wiele innych sposobów, a w czasie i przestrzeni jako umiłowana uczennica Mistrza z Nazaretu, którą on jako jedyną wita pocałunkiem w usta i to ona stała się nieodzownym płomieniem, który przyczynił się do wschodu tego nigdy nie zachodzącego słońca, do rozpalenia jego serca w bezgranicznej miłości do wszystkich ludzi i świata.Słusznie czci ją tradycja rzymsko-katolickiego kościoła jako Wybraną, której jeszcze przed Kręgiem Dwunastu, jako pierwszej było dane widzieć Zmartwychwstałego w Jego nowej postaci. Nuty na sopran, baryton solo, chór, organy i orkiestrę dla zaawansowanych. Tytuł: Missa de Maria a Magdala (Missa bremgartensis) na sopran, baryton solo, chór, organy i orkiestręAutor: Paweł ŁukaszewskiInstrument: sopran, baryton, chór, organy, orkiestraStopień trudności: dla zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 98 stron, oprawa miękkaJęzyk wydania: latISBN: 9790274009441 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Admira Maria gitara klasyczna
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 1
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 2
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 3
Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński – skrzypce

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl