Nuty: Nuty

Paweł Łukaszewski: III Kwartet smyczkowy

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na kwartet smyczkowy, dla zaawansowanych. Tytuł: III Kwartet smyczkowy Autor: Paweł ŁukaszewskiInstrument: kwartet smyczkowyStopień trudności: dla zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaSeria: Muzyka WspółczesnaWydawnictwo: PWMFormat: 36+8+8+8+8 stron, A5 (part.) + A4 (głosy) (145x205, 210x295 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, polskiISBN: 9790274001759 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marusik Bartomiej ″Ach, ubogi obie″ ksika
T.Amp PSD-2 przyłącze
Apart T 60 transformator
Monacor FLS-140 karabinczyk
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl