Nuty: kolędy na chór

Paweł Łukaszewski: Anioł zawołał - trzy kolędy na chór mieszany a capella - partytura studyjna

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Trzy kolędy do słów Kazimiery Iłłakowiczówny, Ernesta Brylla i Katarzyny Kozłowskiej powstawały w latach 1992 - 1999. Urokliwe opracowania muzyczne świątecznych poezji poszerzają polską, bogatą tradycję kolędową. Utwory w publikacji:- Pan Jezus drży w kolebce- Anioł zawołał- Bóg - człowiek Partytura studyjna nie upoważnia do kopiowania i sporządzania głosów wykonawczych. W celu legalnego nabycia większej ilości partytur chóralnych (zestawy po 16, 32, 56 egzemplarzy) prosimy o kontakt ze sklepem. Partytury chóralne są tańsze (7,50 zł za egzemplarz) i są bez okładek. Tytuł: Anioł zawołał. Trzy kolędy na chór mieszany a capellaAutor: Paweł ŁukaszewskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: chórNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 24 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322404948   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
PWM Bach Johann Sebastian - Wariacje Goldbergowskie na orkiestr kameraln. Seria Leggiero (partytura i gosy)
PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Występują razem od 2005 roku w różnych konfiguracjach - w duecie, w składach kameralnych, w orkiestrach (Arte dei Suonatori, Capella Cracoviensis, Parnassos, Alta Capella). Często spotykają się żeby popracować nad repertuarem nawet jeśli nie planują wspólnych występów. Ich najnowszy wspólny projekt

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl