Nuty: nauka gry na klarnecie

Paul Harris: The Clarinet - The Ultimate Companion to Clarinet Playing - podręcznik do nauki gry na klarnecie dla średniozaawansowanych

154 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ten przewodnik do nauki gry na klarnecie jest idealny dla uczniów średniozaawansowanych i profesjonalistów. Nowatorska książka jest kompletnym kompedium wiedzy i zawiera ćwiczenia oraz propozycje występów. Znajdziesz tu określone techniki gry, pięknie ilustrowane diagramy i zdjęcia. Ten obszerny przewodnik obejmuje historyczne osie czasu i odniesienia do nagrań, a także harmonogramy repertuarowe dla recitali. Od postawy i rozgrzewki, oddychania i zadęcia, informacje o tym jak dbać o swój instrument, po styl gry - każdy klarnecista znajdzie tu coś dla siebie. Tytuł: The Clarinet - The Ultimate Companion to Clarinet Playing Autor: Paul HarrisStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: klarnetNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 264 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571542185 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Legere Signature European Cut 2 1/2 Clarinet stroik do klarnetu Bb
Legere Signature European Cut 3 3/4 Clarinet stroik do klarnetu Bb
Legere Signature European Cut 2 3/4 Clarinet stroik do klarnetu Bb
Legere Signature European Cut 3 1/4 Clarinet stroik do klarnetu Bb
Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl