Nuty: Nuty

Paul Harris: I Can't Believe Pieces Can Be This Easy! - 12 łatwych utworów na klarnet i fortepian

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na klarnet z fortepianem zbioru 12 łatwych utworów Paul'a Harris'a o lekkim charakterze. Spis utworów: Off To PracticeShall You MowI Love The Low NotesMy Pull-Thru's Got StuckMellow MouthpieceOn The CaseAnyone Seen My Cork-Grease?Rushing To My Clarinet LessonSonata For Clarinet Op.120 No.3Pads About The HouseI've Got Those Broken Reed BluesBlow Low Tytuł: I Can't Believe Pieces Can Be This Easy! Autor: Paul Harris Stopień trudności: dla początkujących Instrument: klarnet, fortepian Wydawnictwo: Chester Music Format: 44 str Język wydania: angielski ISBN: 9781844495931 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play. New film themes na fortepian
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl