Nuty: nauka gry na gitarze

Passport To Play Guitar Vol. 2 - Tim Pells, Jens Franke (+ audio online) - szkoła gry na gitarze w oparciu o utwory w różnych stylach muzycznych

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja umożliwia naukę gry na gitarze w nowy, kreatywny sposób. Passport to Play Guitar to seria korepetytorów, która koncentruje się na nauce gry na gitarze przez słuchanie, czytanie i wspólną grę i jest odpowiednia zarówno dla gitarzystów klasycznych, jak i akustycznych. Prócz standardowego zapisu nutowego są tabulatury. Książki wykorzystują muzykę zaczerpniętą ze stylów i kultur z całego świata, w tym bluesa i jazzu z Ameryki Północnej, muzykę ludową i tradycyjną z Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej oraz dzieła inspirowane postaciami i miejscami, z którymi autorzy spotkali się podczas swoich podróży. Dołączony kod Audio Online umożliwia dostęp do plików zawierających akompaniament dzięki temu możesz grać razem z innymi muzykami, jednocześnie ucząc się. Tim i Jens (autorzy) wierzą w prostotę, dlatego zamieścili jasne ilustracje i ograniczyli do minimum teksty wyjaśniające. Nuty i tabulatury na gitarę klasyczną, dla średnio-zaawansowanych. Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Hot Delta Blues (Mississippi Delta)2 Frankie & Albert (St. Louis, Missouri)Project Accompaniment!3 Strummit (Melody) (Belgium, Hot Club), Strummit (Accompaniment)4 Slippery Cha Cha (Cuba)5 Barracuda (Caribbean)Style Point Jazz6 Don't Get Around Much Anymore (St. Louis, Missouri)Cycle of Major Keys7 Sweet Georgia Brown (New Orleans, Lousiana)Project Seventh Position!8 Bossman Scale (Scale of E natural minor) (Brazil)9 Shoreditch Strut (East London)Natural HarmonicsProject Solo! (With an Irish Theme)10 Irish Nights (Cork)11 Whiskey in the Jar (Dublin)12 Gypsy Swing (Paris)13 Rainbow Bossa (London Bridge) Tytuł: Passport To Play Guitar Vol. 2 (+ audio online)Autor: Tim Pells, Jens FrankeStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: 36 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790001207997 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl