Nuty: nauka gry na gitarze

Passport To Play Guitar Vol. 1 - Tim Pells, Jens Franke (+ audio online) - szkoła gry na gitarze w oparciu o utwory w różnych stylach muzycznych

66 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja umożliwia naukę gry na gitarze w nowy, kreatywny sposób. Passport to Play Guitar to seria korepetytorów, która koncentruje się na nauce gry na gitarze przez słuchanie, czytanie i wspólną grę i jest odpowiednia zarówno dla gitarzystów klasycznych, jak i akustycznych. Prócz standardowego zapisu nutowego są tabulatury. Książki wykorzystują muzykę zaczerpniętą ze stylów i kultur z całego świata, w tym bluesa i jazzu z Ameryki Północnej, muzykę ludową i tradycyjną z Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej oraz dzieła inspirowane postaciami i miejscami, z którymi autorzy spotkali się podczas swoich podróży. Dołączony kod Audio Online umożliwia dostęp do plików zawierających akompaniament dzięki temu możesz grać razem z innymi muzykami, jednocześnie ucząc się. Tim i Jens (autorzy) wierzą w prostotę, dlatego zamieścili jasne ilustracje i ograniczyli do minimum teksty wyjaśniające. Nuty i tabulatury na gitarę klasyczną, dla początkujących. Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Reggae Moon (Jamaica)2 New Bossa (Brazil)3 Push Up Samba (Brazil)4 Open Folk (England)5 Open Blues (USA)6 Open Rock (USA)7 Open Township (South Africa)Chord Diagrams8 Looking at Chords9 Rollin' River Blues (USA)G Major (A Good Guitar Key!)10 Scale Groove in G11 Open Hi Life (Ghana)12 Little Donkey (England)C Major (Another Good Guitar Key!)13 Scale Groove in C14 Creole Calypso (Lousiana)15 The Enchantment (France)Style Point Blues16 Dust in Your Eyes Blues (USA)17 Sharpen Up Boogie (USA)18 First Flamenco (Spain)19 Moonlit Blues (USA)20 In the Hall of the Blue Mountain King (Norway)Style Point Latin21 Bluesy Latin in Dm (Costa Rica)22 Cuba Baby! (Cuba) Tytuł: Passport To Play Guitar Vol. 1 (+ audio online)Autor: Tim Pells, Jens FrankeStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: 42 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790001207980 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Fender Passport 300 PRO - zestaw nagonieniowy
Fender Passport 500 PRO - zestaw nagonieniowy
Fender Passport 150 PRO - zestaw nagonieniowy
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl