Nuty: nuty na skrzypce

Passacaglia na skrzypce - Heinrich Ignaz Biber

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera utwór "Passacaglia" austriackiego kompozytora i wirtuoza skrzypiec - Heinricha Ignaza Bibera w opracowaniu Antoniego Cofalika na skrzypce solo.Utwór ze względu na poziom trudności przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych II stopnia oraz średnio-zaawansowanych wykonawców.   Tytuł: Passacaglia na skrzypce Autor: Heinrich Ignaz BiberStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 8 str., N4, miękka oprawa,Język wydania: angielskiISBN: M274002374 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biber H. I. Passacaglia na solo Skrzypce
Boston OVC73NBNB futerał deluxe na skrzypce
Hoefner H11 skrzypce 4/4 w zestawie ″Presto″
PWM Doleżal Wanda - Śpiewające skrzypce, z. 1
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl