Nuty: nuty na skrzypce

Passacaglia na skrzypce - Heinrich Ignaz Biber

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera utwór "Passacaglia" austriackiego kompozytora i wirtuoza skrzypiec - Heinricha Ignaza Bibera w opracowaniu Antoniego Cofalika na skrzypce solo.Utwór ze względu na poziom trudności przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych II stopnia oraz średnio-zaawansowanych wykonawców.   Tytuł: Passacaglia na skrzypce Autor: Heinrich Ignaz BiberStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 8 str., N4, miękka oprawa,Język wydania: angielskiISBN: M274002374 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biber H. I. Passacaglia na solo Skrzypce
Leonardo EV-50-W skrzypce elektryczne 4/4
Boston OVC73NBNB futerał deluxe na skrzypce
Hoefner H11 skrzypce 4/4 w zestawie ″Presto″
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl