Nuty: fortepian na cztery ręce

Panopticum na fortepian na cztery ręce - Zbigniew Bargielski

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbigniew Bargielski – polski kompozytor i pedagog. Panoptikum jest utworem o charakterze groteskowo-ironicznym. Oparty na szesnastu fragmentach utworów dwunastu kompozytorów. Zaleca się aby kompozycja była wykonana przy wykorzystaniu elementów aktorskich i rekwizytów. Interpretacja muzyczna utworu (przede wszystkim motywów cytowanych) powinna być przesadna, groteskowo-ironiczno-patetyczna. Nuty na fortepian, na cztery ręce, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Panopticum na fortepian na cztery ręceAutor: Zbigniew Bargielski; Redaktor: Paulina KrupaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 40 stron, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274020989 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 1
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 2
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 3. Technika podwjnych dwikw
PWM Berens Hermann - Najnowsza szkoa biegoci na fortepian op. 61
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl