Nuty: piosenki dla dzieci

Pan Kleks i inne piosenki dla dzieci z Teatru Muzycznego ROMA - Fisz Emade

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała, energetyzująca i rozweselająca kolekcja piosenek pochodzących z czterech przedstawień familijnych, które powstały w warszawskim Teatrze Muzycznym „Roma”: „Piotruś Pan”, „Akademia Pana Kleksa”, „Mały Książę” i „Adonis ma gościa”. Piosenki skierowane są do dzieci, ale z pewnością wpadną w ucho i ich rodzicom, a może wszystkim, którzy je posłuchają?Do książki dołączona jest płyta CD.Spis piosenek: PIOTRUŚ PAN01. Lot 3’2402. Ale ta bezczelna mina! 2’5103. Ogarnie nas przypływ 6’3804. Piotrusiu Panie, jesteś snem 3’27AKADEMIA PANA KLEKSA05. Kleksografia 4’1506. Meluzyna 2’4107. Hej, barakuda 2’3808. Księżyc raz odwiedził staw 1’2009. Prawda boli tak jak ząb 3’5710. Kaczka dziwaczka 3’0211. Magiczna siła wyobraźni 5’04MAŁY KSIĄŻĘ12. Piosenka Małego Księcia 1’5313. Dorośli, dorośli 2’1214. Piosenka latarnika 1’43ADONIS MA GOŚCIA15. Bum Bum Bum 3’0316. Gdybym tak latać mógł 3’0417. Wystarczy zrobić tak 2’3118. Ja i mój kumpel 4’03   Tytuł: Pan Kleks i inne piosenki dla dzieci z Teatru Muzycznego ROMAAutor: Fisz Emade Stopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: AgoraFormat: twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polski, ISBN: 9788326806445   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
GEWA Strings Wiolonczela Germania 11 4/4 Model Roma antyk
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl