Nuty: nauka gry na wiolonczeli

Otakar Sevcik - School of bowing technique op. 2 part 1 - ćwiczenia na prawą rękę na wiolonczelę

63 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"School of bowing technique op. 2" - "Szkoła techniki smyczkowania" Otakara Sevcika to seria składająca się z 6 części, to kompleksowa metoda nauki, której głównym celem jest rozwój i doskonalenie techniki i formy, stylu oraz dokładności pracy prawej ręki wiolonczelisty.Prezentowana publikacja stanowi część 1 i poświęcona jest ćwiczeniom na prawą rękę.   Tytuł: School of bowing technique op. 2 part 1Autor: Otakar Sevcik Stopień trudności: dla początkującychInstrument: wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: BosworthFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemiecki, francuskiISBN: 9780711997165 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Meinl JRABBBUCH2 Johnny Rabb The Official Freehand Technique + CD
Nino 956 School Bus Shaker
Joyo JF-313 Old School efekt gitarowy
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl