Nuty: nuty na fortepian

Ólafur Arnalds: Some Kind of Peace for Piano - nuty na fortepian

130 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja „Some Kind of Peace for Piano” zawiera nowe aranżacje na fortepian dziesięciu utworów z płyty Ólafura Arnaldsa o tym samym tytule. Jego kompozycje osadzone są pomiędzy muzyką alternatywną, neoklasyczną i elektroniczną. Jego twórczość, zarówno jako muzyka, jak i kompozytora filmowego, zyskała uznanie krytyków na całym świecie, przynosząc mu nagrodę BAFTA za najlepszą oryginalną muzykę oraz nominacje do Grammy i Emmy. Wydanie w języku niemieckim, w miękkiej oprawie przeznaczone jest dla muzyków średnio zaawansowanych. Spis utworów:1. Loom 2. Woven Song 3. Spiral 4. Still / Sound 5. Back To The Sky 6. Zero 7. New Grass 8. The Bottom Line 9. We Contain Multitudes 10. Undone Tytuł: Some Kind of Peace for PianoAutor: Ólafur Arnalds Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: BosworthFormat: 80 stron, A4, oprawa miękkaISBN: 9783954563081 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl