Nuty: Nuty

Od neoromantyzmu do postmodernizmu. Polska sonata skrzypcowa w perspektywie interpretacyjno-wykonawczej - Agnieszka Marucha

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór przemyśleń muzyków reprezentujących wiolinistykę i pianistykę kameralną opracowanych przez Agnieszkę Maruchę. Jest to ogromnie ceniona, a przy tym oryginalna propozycja wydawnicza, której ogromnym walorem jest zwrócenie uwagi na praktyczne problemy wykonawcze i interpretacyjne. Książka przeznaczona jest dla koncertujących artystów oraz studentów wiolonistyki i kameralistyki, którzy znajdą w niej wiele intersujących sugestii. Tytuł: Od neoromantyzmu do postmodernizmu. Polska sonata skrzypcowa w perspektywie interpretacyjno-wykonawczejOpracowanie: Agnieszka MaruchaWydawnictwo: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka ChopinaFormat: 208 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365990518 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cambridge Audio Sonata AR 30 zestaw amplituner + odtwarzacz DVD, srebrny
Cambridge Audio Sonata DV 30 odtwarzacz CD/DVD z HDMI, czarny
Cambridge Audio Sonata AR 30 amplituner stereo, czarny
Cambridge Audio Sonata CD 30 odtwarzacz CD, srebrny
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

4 listopada publiczność zgromadzona w Filharmonii Narodowej w Warszawie miała wyjątkową okazję usłyszeć wybitnego rosyjskiego pianistę Denisa Matsueva i polską orkiestrę Sinfonia Varsovia pod batutą Alexandra Sladkovsky’ego, wspólnie wykonujących utwory Siergieja Rachmaninowa...

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus powstała z inicjatywy jednego z najwybitniejszych dyrygentów polskich, Jerzego Semkowa. W skład Orkiestry wchodzą najzdolniejsi absolwenci i studenci uczelni artystycznych, którzy nie ukończyli 30 lat.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl