Nuty: Nuty

Ocarina From The Beginning (+ płyta CD) - szkoła gry na małej okarynie 4 otworowej dla początkujących - Cris Gale

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Okaryna to starożytny instrument, sprzed tysięcy lat, który był ważny dla wielu kultur na całym świecie. W ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością, pojawił się nawet w klasycznej grze wideo „Zelda: Ocarina of Time”. Istnieje wiele różnych typów Ocarina - ta książka jest dedykowana jest 4-otworowej okarynie. Dzięki niej odkryjesz, że nauka gry na na tym instrumencie jest bardzo przyjemna. Instrument jest niedrogi i od samego początku łatwo jest grać na nim piękne melodie. Nie musisz umieć czytać muzyki, aby zacząć korzystać z tej książki. W rzeczywistości każdy nawet bez wiedzy muzycznej, odkryje, że publikacja ta oferuje łatwą w użyciu metodę krok po kroku, która przyniesie imponujące rezultaty. Wykorzystuje znane utwory, które można również śpiewać. Są tu także symbole akordów dedykowane akompaniamentowi gitarowemu. Będziesz zaskoczony, jak szybko się uczysz i wkrótce będziesz grać swoje ulubione piosenki. Nuty dla początkujących. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: Ocarina From The Beginning (+ płyta CD)Autor: Cris GaleStopień trudności: dla początkującychInstrument: okarynaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, podręcznikWydawnictwo: Chester MusicFormat: 64 strony, A4, oprawa miękka, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781849383073 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Gemini FirstMix cyfrowy kontroler dla DJ poekspozycyjny (otwarta płyta z oprogramowaniem)
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

Pasja wg św. Mateusza Johanna Sebastiana Bacha w Politechnice Warszawskiej – recenzja

Pasja wg św. Mateusza Johanna Sebastiana Bacha w Politechnice Warszawskiej – recenzja

W sobotę, 23 marca 2019 roku, odbył się CIX koncert z cyklu „Wielka muzyka w Małej Auli” organizowany przez Politechnikę Warszawską. Pomimo, że koncert odbył się w Dużej Auli Politechniki, cykl koncertów ze względów historycznych zachował swoją nazwę.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl