Nuty: Nuty

Nowy taniec - rewolucje ciała - Witold Mrozek

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Nowy taniec - rewolucje ciała' Witolda Mrozka to wielowymiarowa, a jednocześnie zwyczajna opowieść o tańcu, o jego wplątaniu w politykę i historię. To także analiza i przegląd współczesnych zjawisk z pogranicza choreografii, teatru i sztuk wizualnych oraz antidotum na taneczne programy telewizyjne.   Tytuł: Nowy taniec - rewolucje ciałaAutor: Witold MrozekWydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki PolitycznejFormat: 145x205 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363855161 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kulpowicz Witold - Etiudy na akordeon z. 1
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
PWM Kulpowicz Witold - Szkoa gry na akordeonie
PWM Krotkiewski Witold - Gamy i pasae na skrzypce, z. 1 - I pozycja
Polonez

Polonez

Ten dostojny taniec rozpoczynający i kończący niegdyś ważne uroczystości, bale, a obecnie studniówki swój początek zawdzięcza tańcu ludowemu...

Muzyka a taniec

Muzyka a taniec

To prawda, że muzyka nie potrafi opisać otaczającej nas rzeczywistości tak wiernie jak literatura, film, fotografia, czy malarstwo. Ale też rzadko bywa przegadana jak niektóre powieści, czy banalna jak kiepskie kino. Za to potrafi opowiedzieć o sprawach bardziej ulotnych...

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl