Nuty: Nuty

Niezapomniane przeboje Andrzeja Zielińskiego i zespołu Skaldowie cz. 2 - nuty na fortepian lub keyboard, wokal i akordy gitarowe

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część z dwuczęściowego wydania największych przebojów Andrzeja Zielińskiego i zespołu „Skaldowie”. Opracowanie zapisu nutowego na głos z fortepianem z wpisanymi symbolami akordów dla keyboardu oparto na oryginalnym zapisie fortepianowym autora. Dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Wieczór na dworcu w Kansas City Z kopyta kulig rwie Nie widzę Ciebie w swoich marzeniach W żółtych płomieniach liści Uciekaj, uciekaj Nie domykajmy drzwi Życzenia z całego serca Dwudzieste szóste marzenie Tytuł: Niezapomniane przeboje Andrzeja Zielińskiego i zespołu Skaldowie cz. 2Autor: Andrzej Zieliński, SkaldowieStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian lub keyboard, głos, gitara i akordy gitaroweNotacja muzyczna: akordy gitarowe, tekst, zapis nutowyWydawnictwo: Studio BisFormat: 40 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8390371383 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Polskie Karaoke vol. 25 DVD
AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

W PWM ukazała się trzecia, może najważniejsza, książka Andrzeja Chłopeckiego: „Zabobony gasnącego stulecia”. Jej autor uświadamia nam, jak chętnie i często uciekamy się do gotowych schematów pragnąc opisać świat.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl