Nuty: nuty na fortepian

Nicolas Bacri: Tenebrae op. 139 - Nocturne pour Piano no. 6 - nuty na fortepian

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tenebrae to szósty Nokturn na fortepian Bacriego. Utwór został ukończony w 2016 roku na zamówienie Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Clary Haskil, gdzie znalazł się jako utwór obowiązkowy dla finalistów 27. konkursu w sierpniu 2017 roku. Ma prostą strukturę i emanuje tragicznym uczuciem. Nuty na fortepian dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Tenebrae op. 139 - Nocturne pour Piano no. 6 Autor: Nicolas BacriStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alphonse LeducFormat: 16 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9781705104392 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 1
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 2
Nord Piano 88 stage piano
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl