Nuty: szkoły gry na perkusji DVD

New Orleans - Drumming - Herlin Riley, Johnny Vidacovich - szkoła gry na perkusji (DVD)

105 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


New Orleans Drumming łączy trzy najlepiej sprzedające się filmy (Street Beats: Modern Applications; Ragtime and Beyond: Evolution of a Style; od R&B do Funk) na jednym DVD! Znajdziemy tu szereg niesamowitych artystów, a wśród nich: Johnny Vidacovich - jeden z najbardziej znanych muzyków Nowego Orleanu, który grał z Johnem Scofieldem, Jamesem Bookerem, Herlin Riley - członek jednej z najważniejszych muzycznych rodzin w Nowym Orleanie oraz muzyk koncertowy The Lincoln Center Jazz Orchestra, Earl Palmer - najczęściej nagrywany perkusista w historii, który pracował z Fats Domino, Little Richard i innymi legendarnymi wykonawcami; oraz Herman Ernest - znany ze swojej kreatywnej i synkopowanej gry funk, który nagrywał między innymi z The Neville Brothers, Etta James i Labelle. Tytuł: New Orleans - DrummingAutor: Herlin Riley, Johnny VidacovichStopień trudności: dla każdegoInstrument: perkusjaWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: DVD, Region 0 Język wydania: angielski ISBN: 9780757911934 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN ukasz ″LUCASS″ Krzesiewicz ″Xtreme Drumming Technix″ szkoa gry na perkusj
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Zildjian Artist Series John Riley paki perkusyjne
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl