Nuty: kolędy na fortepian pianino

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w łatwym układzie na fortepian lub keyboard - Irena Warmińska

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian lub keyboard w prostym opracowaniu do 60 kolęd. Linia melodyczna dla głosu oraz dla fortepianu wzbogacona została o akordy gitarowe i teksty. Doskonały materiał na koncert dla początkujących dzieci, które uczą się gry na fortepianie. Publikacja zawiera kolędy: A cóż z tą Dzieciną, A to co, ziemianie?, A to komu, Aniołkowie, A wczora z wieczora, Ach, ubogi żłobie, Alleluja, Anioł pasterzom mówił , Bóg się rodzi, Bóg się z Panny narodził, Boże Dziecię, witaj nam!, Bracia, patrzcie jeno, Chrystus nam się narodził, Cicha noc, Cieszmy się, Co za dzień radosny, Dlaczego dzisiaj, Dlaczego Jezus, Dnia jednego o północy, Do Betlejemu, Do szopy, hej pasterze, Dziecina mała, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, Gore gwiazda, Gwiazdeczka, Hej, w dzień narodzenia, Jakaż to gwiazda, Jakaż to Matka, Jam jest dudka, Jezus malusieńki, Kaczka pstra, Kolęda dziecięca, Kolędnicy, Królowie jadą, Lulajże, Jezuniu, Mędrcy świata, monarchowie, Mizerna, cicha stajenka, My też pastuszkowie, Narodził się Jezus Chrystus, Narodził się nam zbawiciel, O gwiazdo Betlejemska, Oj, Maluśki, Pasterze bieżeli, Płacze Jezus mały, Pójdziemy bracia, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Północ już była, Przybiegli pasterze, Przybieżeli do Betlejem pasterze, Przylecieli Anieli, Radosna nowina, Tryumfy, W dzień Bożego Narodzenia, W żłobie leży, Wesoła nowina, Witaj, Jezu ukochany, Wschodzi gwiazdka, Wśród nocnej ciszy, Z Narodzenia PanaTytuł: Kolędy i pastorałki. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w łatwym układzie na fortepian lub keyboardAutor: Irena WarmińskaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, słowaWydawnictwo: ContraFormat: 68 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372152772 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Jazz classics (utwory na fortepian)
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl