Nuty: kolędy na akordeon

Najłatwiejsze kolędy na akordeon guzikowy lub klawiszowy - Jacek Gąsior - nuty na akordeon

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór najpopularniejszych kolęd w prostym opracowaniu Jacka Gąsiora na akordeon guzikowy lub klawiszowy, dla początkujących.Atutem książki są bardzo duże nuty i teksty oraz nazwy dźwięków. Dodatkowo w książce znajdziemy tabelę z nazwami dźwięków na pięciolinii w kluczu wiolinowym i basowym, tabelę przedstawiającą wartości rytmiczne nut i pauz, a także schematy klawiatury z nazwami dźwięków prawej (wersja akordeonu klawiszowego i guzikowego) i lewej ręki (manuał basowo-akordowy, 60 basów). Spis kolęd:Anioł pasterzom mówiłBóg się rodziCicha nocDo szopyDzisiaj w BetlejemGdy się Chrystus rodziGdy śliczna PannaJezus malusieńkiJingle BellsLulajże JezuniuMędrcy świataPójdźmy wszyscy do stajenkiPrzybieżeli do BetlejemW żłobie leżyWśród nocnej ciszy Tytuł: Najłatwiejsze kolędy na akordeon guzikowy i klawiszowyAutor: Jacek GąsiorStopień trudności: dla początkującychInstrument: akordeonNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 40+16 str. (dodatek tekstowy), A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918797 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fantini Basson BCR/20 87-(37)-2 akordeon guzikowy basowy
Hohner Nova II 48 akordeon guzikowy (czerwony)
Fantini Professional PCR/14 87-(47)120-4/5 11+M+7 Musette akordeon guzikowy
Fantini Professional SCR/13/S 77-(41) 96-4/5 9+3 Musette akordeon guzikowy
AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Szymon Jabłoński

Szymon Jabłoński

Szymon Jabłoński – akordeon

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl