Nuty: nuty na pianino filmowa

Mychael Danna: The Life Of Pi - muzyka z filmu Życie Pi na fortepian solo

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 15 piosenek z filmu 'Życie Pi' powstałego na podstawie bestsellerowej powieści fantazy, przygodowej, który otrzymał Oscara i Złoty Glob za najlepszą oryginalną muzykę. Piosenki zaaranżowane na fortepian solo.Spis utworów:     Appa's Lesson     Back To The World     First Night, First Day     Flying Fish     God Storm    The Island     Orphans     Pi And Richard Parker    Pi's Lullaby     Pondicherry     Skinny Vegetarian Boy     Sous Le Ciel De Paris*/Piscine Molitor Patel**    Tiger Training     Tsimtsum     Which Story Do You Prefer?   Tytuł:  Mychael Danna: The Life Of Pi Autor: Mychael DannaStopień trudności:  dla początkującychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 56 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781480321328     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
PWM Rni - Harry Potter. Muzyka do wszystkich filmw serii na fortepian solo
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl