Nuty: Nuty

My First Orchestra Book - Genevieve Helsby (+ płyta CD) - książeczka wprowadzająca dzieci w świat instrumentów orkiestry

71 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Urocze i oryginalne wprowadzenie do świata instrumentów orkiestry, rozpala wyobraźnię dzieci w wieku od 4 do 9 lat. W książeczce mieszka mały przewodnik: małe zielone stworzenie o imieniu Tormod. To troll, który przybył ze szczytu góry w Norwegii, aby odkryć z dziećmi muzykę, która pomoże mu znaleźć drogę do domu. Czytelnicy poznają różne instrumenty, jak wyglądają i jak brzmią, oraz jak należą do różnych rodzin. Do książki dołączona jest płyta CD, aby dzieci podczas czytania mogły usłyszeć przykłady. Na końcu znajduje się quiz muzyczny z odpowiedziami wielokrotnego wyboru. Płyta zawiera 37 utworów muzyki klasycznej. Książka zawiera ponad 60 pięknie ilustrowanych stron, które dzieci z pewnością pokochają. Tytuł: My First Orchestra BookAutor: Genevieve HelsbyStopień trudności: dla dzieci 4-9 latWydawnictwo: Naxos BooksFormat: 68 stron, 215x215 mm, twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781843797708 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time starters. A beginner book for viola (utwory na altwk + CD)
Meinl JNickelFB Jost Nickel Fill Book
DuraTruss DT CORNER-BOOK element konstrukcji aluminiowej do DT-33, DT-34
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl