Nuty: Nuty

My First Concert: Flute (+ płyta CD) - 12 utworów koncertowych dla początkujących - nuty na flet poprzeczny i fortepian

101 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jeden ze zbiorów cyklu "My First Concert". Zawiera 12 utworów koncertowych adresowanych do wykonawców rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. Miniatury przeznaczone są na flet poprzeczny z towarzyszeniem fortepianu. Dużą pomocą jest załączona płyta CD z nagraniami akompaniamentu. Dzięki nim młody muzyk może w domu podczas ćwiczenia przyzwyczajać się do gry z towarzyszeniem instrumentu. Utwory z tego cyklu są bardzo dobrym wyborem na pierwszy koncert. Spis utworów: BLUE NOTE CAFE DIABOLIC DANCE FRIENDLY HAPPY FLEA IRISH AIR PERPETUUM MOBILE TARANTELLA THE AFTERNOON THE BROOK THE COSY INN VARIETY WITH SPIRIT Tytuł: My First Concert: FluteSeria: My First ConcertAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: De HaskeFormat: miękka oprawa, A4 w komplecie z płytą CD, 36 stronJęzyk wydania:  angielskiISBN: 9789043124041 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
Nuvo NUBO430WBL Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-niebieski
Nuvo NUBO430WPK Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-rowy
Nuvo NUBO430WGR Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-zielony
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl