Nuty: Nuty

My First Classical Music Book (+ płyta CD) - Genevieve Helsby - książeczka wprowadzająca dzieci w muzykę klasyczną

85 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


My First Classical Music Book to uroczo kolorowe wprowadzenie najmłodszych do świata muzyki klasycznej, mające rozpalić wyobraźnię dzieci w wieku 5-7 lat. Czytelnicy proszeni są o zastanowienie się nad różnymi miejscami, w których możemy usłyszeć muzykę. Następnie każdy z głównych kompozytorów i rodzin instrumentów muzycznych zostaje przedstawiony i ożywiony w niezwykły, czarujący sposób. W książce dzieci są odsyłane do dołączonej płyty audio CD, aby podczas czytania mogły usłyszeć przykłady. To  wyjątkowa książka, która dostarcza niesamowite wrażenia zarówno dla oczu, jak i dla uszu. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-7 lat. Tytuł: My First Classical Music BookAutor: Genevieve HelsbyStopień trudności: dla dzieci 5-7 latWydawnictwo: Naxos BooksFormat: 64 strony, 215x215 mm, twarda oprawa, w komplecie płyta CD, dostęp do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781843791188 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time starters. A beginner book for viola (utwory na altwk + CD)
Meinl JNickelFB Jost Nickel Fill Book
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl