Nuty: Nuty

Muzyka świata czyli jak obudzić Leona - opowieści o muzyce świata dla dzieci - Justyna Steczkowska, Anna Kaszubska

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zabawna i ciepła historia napisana przez Annę Kaszubską i Justynę Steczkowską. Autorki w wyjątkowy sposób umieją trafić do wyobraźni najmłodszych czytelników. Historia opisana w książce zabierze Was na wszystkie kontynenty, byście poznali ich mieszkańców, muzykę, legendy, instrumenty, a nawet smaki i kolory. Przeczytajcie jak Babcia Helenka obudziła muzykę świata, by ta mogła rozkołysać wszystkich i wszystko. Jak za pomocą drewnianej łyżki do mieszania powideł zbliżyć do siebie ludzi, kraje i kontynenty, by mogli cieszyć się jedną melodią i tęczą kolorowych motyli na tle nieba. A to wszystko po to, by zbudzić małego Leona zawiniętego szczelnie w kołdrę w niebieskie kwiatki. To niezwykła, także muzyczna podróż!   Tytuł: Muzyka świata czyli jak obudzić Leona - opowieści o muzyce świata dla dzieci Autor: Justyna Steczkowska, Anna Kaszubska Wydawnictwo: National GeographicFormat: 80 str, twarda oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 9788375965179 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Monster Rock 3 kabel gitarowy 91cm J-J
Amedia Ahmet Legend 18″ crash z otworami talerz perkusyjny
Monster Rock 3DA kabel instrumentalny 2x jack łamany 91cm
Monster Rock 1.5DA kabel instrumentalny 2x jack łamany 45cm
AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

To muzyka na żywo jest kluczem do lekkiego uniesienia w przestrzeni scenicznej opowieści na pointach losów Szekspirowskiego dzieła i uwypukleniem wszystkich emocji ukrytych w muzyce, dodając wyrazu i właściwego charakteru postaciom.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl