Nuty: Nuty

Muzyczny kubek z uchem ceramiczny w kolorowe kropki z nutami pojemność 0.25l

51 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ceramiczny kubek z wszystkimi barwami tęczy - zapakowany w solidny również barwny kartonik będzie doskonałym upominkiem dla kogoś bliskiego. Oczywiście również sobie możesz zrobić muzyczny prezent - czasem trzeba siebie rozpieszczać. Wyobraź sobie jak będize smakowała w nim kawa lub aromatyczna herbata gdy będziesz ją kosztował wśród dźwięków ulubionej muzyki klasycznej, hitach pop a może rocka? Taki muzyczny gadżet to pozycja obowiązkowa każdego miłośnika muzyki. Kubek ma wysokość 8 cm.W wnętrzu kubka namalowano nuty, podobnie jak na zewnątrz.  Kartonik ma wymiary: 10x9x9 cm.   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

EVH Logo Mug Navy Blue kubek
Gibson Custom Mug kubek
Ibanez ICT10RG podkadka pod kubek w ksztacie gitary (4szt)
Charvel Logo Coffe Mug Yellow kubek
Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl