Nuty: Nuty

Music Medals Double Bass Options Practice Book - ćwiczenia na kontrabas solo

71 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'Music Medals Double Bass Options Practice Book' , napisana z myślą o nauczycielach, zawiera zbiór praktycznych ćwiczeń i testów obejmujących między innymi takie umiejętności jak improwizacja, komponowanie, gra a vista, a także stara się być środkiem rozwoju muzycznego zrozumienia i świadomości.   Tytuł: Music Medals Double Bass Options Practice BookAutor: Associated Board of the Royal Schools of MusicStopień trudności: Instrument: kontrabas Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMFormat: 44 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781860969478 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Akord Kvint Ars Music DB3/4 - czeski kontrabas 3/4 ustawiony przez lutnika
MXR M250 - Double-Double Overdrive efekt gitarowy
PWM Rni - Big book of ragtime piano
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl