Nuty: Nuty

Movie Quartets for All: Flute, Piccolo - nuty kwartet instrumentalny: flet poprzeczny, flet piccolo - Michael Story

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyka filmowa w opracowaniu na kwartety instrumentalne. Wszechstronna, edukacyjna i zabawna seria przeznaczona do wykonywania w dowolnej grupie lub kombinacji instrumentów. Dostępna na instrumenty dęte blaszane, instrumenty dęte drewniane, smyczki oraz instrumenty perkusyjne. Niniejszy tom mieści w sobie 12 utworów o rosnącym stopniu trudności (od klasy 1 do klasy 3-4) w opracowaniu na flet poprzeczny i flet piccolo, wszystkie zapisane w formie partytury. Niniejszy zestaw utworów idealnie sprawdzi się zarówno podczas koncertu z rodziną i przyjaciółmi jak i recitalu, przesłuchania czy festiwalu. Spis utworów: * Hedwig's Theme* Over the Rainbow * And All That Jazz * The Magnificent Seven * Theme from A Summer Place * Eye of the Tiger * There You'll Be * Blues in the Night * The Pink Panther * You're a Mean One, Mr. Grinch * Parade of Charioteers * Hakuna Matata   Tytuł: Movie Quartets for All: Flute, PiccoloOpracowanie: Michael StoryStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Instrument: flet poprzeczny, flet piccoloNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739063279 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
Roy Benson (RB700420) Flet Piccolo PC-502
DEG (730630) Uchwyt - marszwka Flet & Piccolo 510
Rockbag Precieux Deluxe Line - Traverse Flute Bag
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl