Nuty: piosenki dla dzieci

Moje ulubione piosenki - znane i lubiane utwory dla dzieci (+ płyta CD)

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Moje ulubione piosenki - znane i lubiane utwory dla dzieci' to wspaniała kolekcja najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez dzieci piosenek, między innymi: "A ja rosnę", "Mydło lubi zabawę", "Zuzia – lalka nieduża", "Puszek - okruszek" i wielu, wielu innych, a wszystkie w opracowaniu nutowym wraz z tekstami.Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami wszystkich piosenek.Jest to pozycja, którą z powodzeniem można wykorzystać w przedszkolach, szkołach, ogniskach muzycznych, a także w domu do wspólnej zabawy i śpiewania, a przy okazji służy ona też rozwijaniu słuchu muzycznego u najmłodszych.   Tytuł: Moje ulubione piosenki - znane i lubiane utwory dla dzieciAutor: opracowanie zbiorowe Stopień trudności: dla wszystkich Instrument: Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Papilon Format: 48 str, 298x213 mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788327114198 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
PWM Raube Stanisawa - Etiudy dla dzieci na fortepian, z. 1
PWM Buble Michael - To Be Loved (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl