Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Moje pierwsze melodie na fortepian - Maciej Nowak

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 10 znanych piosenek dziecięcych w bardzo prostym opracowaniu nutowym na fortepian, dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z fortepianem. Każda piosenka zawiera również opracowanie nutowe akompaniamentu dla rodzica lub nauczyciela. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis piosenek: Siała baba makPanie JanieTrzy kurkiMam chusteczkę haftowanąKółko graniasteStary DonaldMy jesteśmy krasnoludkiJedzie pociąg z dalekaByła sobie żabka małaJadą misie   Tytuł: Moje pierwsze melodie na fortepianAutor: Maciej NowakStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Studio Biały FortepianFormat: 16 str., A4 (poziome), oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788394701000   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl