Nuty: nauka gry na keyboardzie

Moje dziecko gra - samouczek gry na keyboardzie dla dzieciaka i rodzica - Jacek Wenclewski, Maciej Miętus

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Moje dziecko gra. Samouczek dla dzieciaka i rodzica' Jacka Wenclewskiego i Macieja Miętusa to bardzo prosty i intuicyjny podręcznik, który pozwoli postawić pierwsze kroki twojemu dziecku w świecie muzyki. 'Jedzie pociąg z daleka', 'My jesteśmy krasnoludki', 'Pieski małe dwa', 'Panie Janie', 'Wlazł kotek na płotek', 'Kurki trzy' i 'Stary niedźwiedź' to piosenki, które twoje dziecko samodzielnie i bezbłędnie opanuje właśnie z tą książką.Dodatkowo książka zawiera również informacje pomocne przy wyborze instrumentu, porady jak zachęcać dziecko do gry, wspierać je podczas nauki oraz porady dla samego dziecka. Rodzice! nie zapomnijcie mu ich odczytać! Tytuł: Moje dziecko gra. Samouczek dla dzieciaka i rodzica Autor: Jacek Wenclewski, Maciej MiętusStopień trudności: dla początkującychInstrument: pianino, keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowy, słowa, akordyWydawnictwo: VesperFormat: 72 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377312162 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Wenclewski Jacek ″Kilka riffw kilka technik″ + DVD
AN Wenclewski Jacek ″Gitara od podstaw″ + CD
PWM Dick Arthur - Gitara dla pocztkujacych. Wyjtkowy i przystpny samouczek do nauki gry (+ CD)
„Mała historia dużego instrumentu”

„Mała historia dużego instrumentu”

Na pytanie - co to fortepian - potrafi odpowiedzieć każde małe dziecko. Ale jakby się głębiej zastanowić, to większość ludzi ma marną wiedzę o historii tego instrumentu. Jest to oczywiście błąd, bo przedmiot, który przy odpowiedniej umiejętności człowieka, gra w tak piękny sposób, powinien być bardz

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl