Nuty: Nuty

Mój magiczny kontrabas - nuty na kontrabas dla najmłodszych - Paweł Grajnert

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Mój magiczny kontrabas' Pawła Grajnerta, w fantastycznej szacie graficznej autorstwa Joanny Rusinek,  należy do serii dziecięcej 'Hipopotam'. To zbiór prostych utworów na kontrabas skierowany do najmłodszych wykonawców.Książka podzielona jest na dwie części: 'Magiczny las' i 'Jezioro w magicznym lesie', każda z części zawiera po 8 utworów.Publikacja nie zawiera akompaniamentów w formie załącznika. Akompaniamenty w dwóch wersjach:- dla kontrabasu w stroju solowym- dla kontrabasu w stroju orkiestrowym,w formie odrębnych publikacji dostępne są również w naszej księgarni. Spis utworów: Królowa ŁabędziKsiężycowy blaskMarsz krasnoludówMroczny dąb nad brzegiem jezioraNiedźwiedźNimfa leśnaPodwodne KrólestwoRusałkaSarenkiSkowronekStary trollSyrenyŚwietlikiWażkaWierzby w deszczu szumiąWschód słońca na polanie   Tytuł: Mój magiczny kontrabasAutor: Paweł GrajnertStopień trudności: dla początkującychInstrument: kontrabasNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 40 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274022020 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg EDB 3/4 TR kontrabas elektryczny
Hoefner H50/4 B3/4 kontrabas 3/4 z futerałem
GEWA (PS353130) Pokrowiec na kontrabas CB 01 Rozmiar 3/4
Ibanez UB804 MOB kontrabas elektryczny
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Jarosław Stokowski

Jarosław Stokowski

Jarosław Stokowski – kontrabas

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl