Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Franczak: Notatki z podróży na gitarę solo (+ płyta CD) - nuty na gitarę klasyczną

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Notatki z podróży na gitarę solo' Mirosława Franczaka, to zbiór krótkich muzycznych opowieści o prostej budowie, różnych formach, różnych motywach rytmicznych i melodycznych oraz różnym stopniu zaawansowania. Utwory można łączyć ze sobą tworząc w ten sposób kompozycje nadające się na konkursy czy koncerty, zarówno dla uczniów szkół muzycznych I stopnia oraz szkół wyższych.Do książki dołączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania wszystkich utworów w wykonaniu Grzegorza Skiby.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Smutny Pierrot – SicilianaMelodia w dawnym stylu – AriettaWieczorna opowieść – ChorinhoDziecięca wyliczanka – Son meksykańskiDeszcz na Rivadavia – MilongaSzkolna miłość – Walczyk staccatoBrazylijska bajka – SambaKoncert klaunów – ScherzinoMelancholia – MazurekKołysanka tropicana – Habanera   Tytuł: Notatki z podróży na gitarę soloAutor: Mirosław FranczakStopień trudności: dla początkujących, zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 40 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918681 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Franczak Mirosaw ″Kaprysy dziecice - gitara solo″ ksika
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl