Nuty: Nuty

Mirosław Drożdżowski: Dwa kwartety gitarowe - nuty na cztery gitary

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera dwie kompozycje Mirosława Drożdżowskiego na kwartet gitarowy oraz jedną kompozycję na trio gitarowe.Czteroczęściowa kompozycja 'Blue Suite' pierwotnie napisana na kwartet klarnetowy z powodzeniem została opracowana na kwartet gitarowy i skierowana jest do gitarzystów podstawowego stopnia nauczania. Druga kompozycja - w opracowaniu na kwartet gitarowy oraz bonusowo również na trio gitarowe - ' Samba uciekającego kota' skierowana jest do nieco bardziej zaawansowanych gitarzystów.Spis utworów: 1. Blue Suite- Inny świat- Taniec kotylionów- Pieśń ulicznego grajka- Wieczorne boogie2. Samba uciekającego kota   Tytuł: Dwa kwartety gitaroweAutor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności:  dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna:  zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 32+8+8+8 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918902 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
PWM Garcia Janina - Graj ze mn na cztery rce z.2
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania 2″ DVDx3
PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl