Nuty: fortepian na cztery ręce


Miniatury na bis - nuty na fortepian 4 ręce - Małgorzata Piechnat

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Miniatury na bis' - koncertowy savoir-vivre, autorstwa cenionej pianistki i pedagoga Małgorzaty Piechnat, to nowatorski zbiór pięciu utworów w standardowym opracowaniu na fortepian na cztery ręce. Zbiór opatrzony jest poezją Grażyny Piechnat oraz Koncertowym savoir-vivre'm zawierającym praktyczne porady dotyczące stosownego zachowania, dla młodych adeptów sztuki pianistycznej.Spis treści: Od autoraKoncertowy savoir-vivre*** (wiersz)WalcMały galop chromatycznyRomanzaTangoTarantella   Tytuł: Miniatury na bis Autor: Małgorzata PiechnatStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801566393 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Dvorak Antonin - Miniatury na fortepian
AN Musia Zdzisaw ″Miniatury na dwie gitary″ + CD
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl